Konkurs Grantowy "AKTYWNA BIBLIOTEKA"

Międzypokoleniowy teatr " Zemsta dwóch pokoleń"  projekt  - realizowany dzięki grantowi uzyskanemu w konkursie "Aktywna Biblioteka" prowadzony jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce w ramach Programu Rozwoju Bibliotek, który jest wspólnym przedsięwzięciem Fundacji Billa i Melindy Gates oraz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

CASTING

Biblioteka ogłasza casting do spektaklu "Zemsta dwóch pokoleń". Liczymy na pokazanie swoich talentów panów seniorów i w średnim wieku. Zgłoszenia przyjmujemy w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Szlichtyngowej oraz u p. Justyny Jasik w Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Szlichtyngowej.

Zapraszamy!