Zaproponuj książkę

Głównym celem Biblioteki Publicznej jest zaspokajanie czytelniczych potrzeb społeczeństwa, dlatego zachęcamy do czynnego włączenia się w tworzenie księgozbioru naszej Biblioteki.

Zgłoś swoją propozycję książki, której nie ma w naszym księgozbiorze, a weźmiemy ją pod uwagę w momencie dokonywania zakupu nowości wydawniczych.

Do chwili pojawienia się tutaj formularza prosimy o zgłaszanie propozycji na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.