Spotkanie autorskie z Agatą Kołakowską

W dniu 09.05.2019 gościliśmy w naszej bibliotece pisarkę Agatę Kołakowską, która przybliżyła nam własną twórczość, a także zdradziła nam tajniki swego zawodu. Okazało się, że napisać dobrą książkę nie jest tak łatwo. Miesiące przygotowań i pogłębiania własnej wiedzy na wybrany temat, to nie lada wyzwanie. Autorka opowiadała również skąd czerpie pomysły na fabułę swoich książek i jak powstają jej bohaterowie. Takie rozmowy o dobrej książce przy kawie i ciastku to dla nas bibliotekarzy i czytelników najlepiej spędzony czas.

"Program realizowany jest we współpracy z Instytutem Książki"