Upominki na Dzień Nauczyciela

W Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Szlichtyngowej odbyły się nietypowe zajęcia dla młodzieży. Wraz z uczniami klasy VII a ze Szkoły Podstawowej im Jana Pawła II w Szlichtyngowej postanowiliśmy przygotować skromne upominki dla nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Były to róże, które trzeba było pomalować farbkami, pięknie zapakować i z dedykacją od biblioteki oraz od klasy VII a wręczyć upominek w dniu ich święta. Dziękujemy osobom, które się zaangażowały w to przedsięwzięcie, a nauczycielom życzymy dalszych sukcesów zawodowych.