Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Szlichtyngowa
serdecznie wita internautów na swojej stronie internetowej.

Informacje, jakie znajdą na naszej stronie zarówno bliscy nam mieszkańcy naszej gminy jak i odlegli poszukiwacze ciekawostek bibliofilskich, gromadzimy pieczołowicie i ubieramy w przystępną ale interesującą formą słowną, graficzną i dźwiękową po to, aby zaistniały w rzeczywistości wirtualnej, a przez to wypromować naszą realną choć maleńką gminę w szerokim świecie.

Tworzeniem tej strony internetowej zajmują się zapaleńcy, którym pasja komputerowa nie stoi na przeszkodzie w poddawaniu się urokowi literatury.
Mamy nadzieję, że bliższe zapoznanie się z historią i różnymi aspektami działalności naszej Biblioteki będzie, dzięki tu prezentowanej stronie internetowej ciekawsze, wzbudzi emocje, a może dzięki swej atrakcyjności zafascynuje odbiorców.

Czego wam i sobie serdecznie życzymy.